Aldrog logo

O nas

Każdy projekt ma swoją drogę – od rozmów, szkiców i planów po finałową realizację. W ALDROG przebyliśmy już przeszło 300 takich dróg.

Jesteśmy biurem projektowym świadczącym kompleksowe usługi w zakresie inwestycji drogowych.

W ciągu ostatnich 12 lat przygotowaliśmy dla klientów z całej Polski projekty budowy, przebudowy, rozbudowy dróg, ulic, obiektów inżynierskich, skrzyżowań, węzłów drogowych, węzłów przesiadkowych, parkingów, dróg rowerowych oraz dróg dla pieszych.

Aldrog about photo
Aldrog about photo

Współpracujemy z największymi koncernami budowlanymi. Bierzemy udział w projektach publicznych, w tym współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, jak i wykonywanych  na zlecenie inwestorów prywatnych. 
 

Na przestrzeni lat, w trakcie wielu inwestycji, nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi projektantami branżowymi oraz specjalistami w dziedzinie architektury, geodezji, geologii, geotechniki, inżynierii ruchu oraz ochrony środowiska.

Mamy bogate doświadczenie w koordynacji procesów administracyjnych. Posiadamy wiedzę na temat aktualnych przepisów prawnych oraz norm technicznych branży drogowej. Projektowane przez nas drogi są realizowane zgodnie z wymogami i standardami bezpieczeństwa.

Dbamy o dobrą komunikację z klientem, dążąc do wypracowania wspólnej wizji. Stawiamy na przejrzystość i czytelność projektów, bo to one są kluczem do udanych realizacji. Myślimy i działamy kompleksowo, by nasze projekty przyczyniały się do zwiększania komfortu życia społecznego. 
 

Aldrog about photo